Lista kontenerów

Ilość odsłon: 373961

Komentarze

październik 25, 2014 19:20Idea pomocy drugiemu człowiekowi jest wielka i stara jak świat. Zawsze byli ci którzy pomagali innym ,którzy pochylali się nad ludzką egzystencją. Pomoc zorganizowana wymaga nakładów zwłaszcza finansowych które musi skądś czerpać ,w naszym przypadku z kościoła i UE. Chcąc pomóc najbiedniejszym konieczny jest dostęp do bazy danych z zarobkami i przychodami poszczególnych ludzi ,dane na temat wywiadów środowiskowych innymi słowy danych posiadanych przez opiekę społeczną . A ta załamuje ręce przed ludzką biedą mając ograniczone fundusze. Nasi wolantariusze będą odwiedzać miejsca zapomniane ,domy ludzi biednych i chorych . Codziennie ktoś ląduje na bruku ,ludzie pozostają bez dachu nad głową ,potem jest żebranie ,czasami kończy się to samobójstwem. Gdy jedni marnują chleb drugich nie stać na choćby kromkę. To sytuacja zmusza ludzi do upodlenia się ,życia w rynsztoku .Do tych ludzi należy dotrzeć przez skuteczną politykę informacyjną. NAJUBOŻSI 2015 muszą dojść do świadomości społecznej przez reklamę i kampanię informacyjną na którą potrzebuje sponsora. Ulotki najuboższych 2015 muszą zostać wydrukowane na to wszystko muszą znaleźć się środki , powstać ma strona internetowa.

październik 25, 2014 19:19

witam. Szukam osób chętnych do pracy w organizacjii charytatywnej non-profit NAJUBOZSII 2015 o szerokim spektrum działania. Pomagamy upadłej polskiej inteligencjii ,artystom ,filozofom,wykształconym bezrobotnym bezdomnym nie mającym na chleb. (Biednej inteligencjii w pierwszej kolejności ,poszkodowanym przez PRL ,bezpiekę dalej rencistom i emerytom ,studentom bez środków do życia,schizofrenikom) Organizujemy spotkania i imprezy literackie , filozoficzne ,koncerty muzyki niezależnej ,wieczorki poetyckie ,animujemy polską sztukę i kulturę. Szukam intelektualistów ,otwartych umysłów ,organizatorów lubiących podyskutować o przyczynach biedy w społeczeństwie ,problememie egzystencjii w XXIw nad lufką gandzii i kawą. A także wolantariuszy ,prawników,księgową ,informatyka .
Chcemy też robić imprezy podobne do Woodstocku jednak pozbawione lewackiej ideologii Owsiaka z obozem neopogan słowiańskich ,Perunem ,Światowidem ,Welesem tzw Antywoodstock w Jarocinie.Po cichu wspieramy legalizacje trawy i psychodelików . Otwieramy darmowe stołówki dla biednych dzieci i studentów. Liczymy na dotacje od państwa ,ue i kościoła katolickiego dla którego mamy prezent - projekt ustawy która odbierze kościołowi fundusze z datków i ofiar . Szczegóły na priv. Szukam osób z doświadczeniem w pracy w firmach ,wolnomyślicieli,neopogan,idealistów chcących pomagać innym. Jesteśmy na poziomie założenia stowarzyszenia jak i konstrukcjii statutu . Potrzebni nam są ludzie do współpracy ,wynajęcia biura ,organizacjii wewnętrznej. Członkowie stowarzyszenia mogą liczyć w dalszym etapie na pracę na jego rzecz co rozpocznie się z chwilą uzyskania dotacjii .Prezesem i pomysłodawcą jest moja skromna osoba. Mam nadzieję utrzymać tą funkcję i liczę na wsparcie kolegów. U Najuboższych panują zielone klimaty więc patrzymy wrogo na wszelkie przejawy nietolerancjii wb różnych środków rekreacjii ,walczymy z mitem narkomana Kotańskiego . ARTYŚCI POCHYLAJĄ SIĘ NAD BEZDOMNYMI DAJĄC IM MASZKA . Będziemy dźwigać z biedy polską inteligencje ,szukając jednostek niezwykłych ,indywidualistów którym się nie powiodło .Dokopujemy się do drugiej polskiej elity tej niszowej ,drugiej Polski. Będziemy jeździć w teren szukając adresów ,a także tworząc nowe komórki.Najubozsii to polskie stowarzyszenie działające dla polaków ,nie wspieramy cudzoziemców .TO MY STARAMY SIĘ PIERWSI WYCIĄGNĄĆ RĘKĘ.Jest to praca u podstaw i organiczna wraz z innymi instytucjami Opieką społeczną i Zusem gdzie pomożemy najbiedniejszym rencistom i emerytom . Chcemy pracować jak pszczoły w ulu zbierając pyłek z co lepszych kwiatów.

mail : omnismoriar1@gmail.com
tel : 784 922 447

Mikołaj M prezes NAJUBOŻSZYCH 2015
IDEA POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI NAJUBOZSI 2015

wrzesień 26, 2012 22:43

każdy pomysł można przemyśleć - zawsze pozostaje kwestia bardziej prozaiczna - kto to zrobi ? :) i ilu projekt będzie miał przeciwników ? :) pozdrawiam serdecznie Emałgorzata

Konto usunięte

2-52-5

wrzesień 25, 2012 18:23

to idealne miejsce, dla użytkowników którzy literacki debiut mają za sobą. nie wiem jak inni, ale chętnie poczytałbym wydane na papierze publikacje userów. pozdrawiam. xiaze

lipiec 17, 2011 20:06

Zapraszam do odwiedzin - krótki zbiór własny: http://www.swobodnik.pl/wiersze

Marcin Makara

styczeń 29, 2007 17:11

Co?! na internecie. O nie - jak mi przykro.

styczeń 15, 2007 00:10

Jan Riesenkampf (1966-2006) W zasadzie poeta, okazjonalnie śpiewał swoje wiersze. Również, napisał kilkanaście opowiadań i dwie sztuki teatralne; większość skończyła na Internecie, a także stworzył kilkadziesiąt tłumaczeń – Okudżawy, Brela, Llacha, Cwietajewej, fragmenty Pieśni o Rolandzie, itd. Wydal kilka tomików, trzy ostatnie nakładem warszawskiego wydawnictwa Lampa. Bardzo dużo publikował w Internecie. Ani jako człowiek, ani twórca nie został doceniony. Jako student nie zdobył wykształcenia wyższego; skarżył się, że UJ odmawia mu możliwości studiowania ze względu na niepełnosprawność (podobna cierpiał na AIDS). Odbierany przez wiele osób jako niesamowita istota z innego świata. W życiu prywatnym podobno był obiektem szczególnej fascynacji cudzych żon i konkubin. Najbardziej znany stał się jego przekład utworu „L' estaca” Louisa Llacha, A także tomik janriesenkampf.com, wydany w ramach fioletowej serii Lampy. Również, dużym powodzeniem cieszyły się solowe występy estradowe Riesenkampf, śpiewającego wlasne wiersze ("Marcin Źwiedlyg sp. ZOO", "Bóg się śmieje z palantów", "Poeta i świnia", itd.).