Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Witam serdecznie. w tym dziale chciałbym przedstawić Wam prace graficzne autorstwa wielu znanych, cenionych grafików ze sceny komputerowej C64. Większość prac pochodzi z lat 1994-97, a więc z okresu największego rozkwitu sztuki komputerowej, coverowej na tym wspaniałym komputerze ośmiobitowym. Systematycznie dział będzie się powiększał, wybierając prace starałem się zamieszczać grafiki z którymi najbardziej się zżyłem, do których mam największy feeling i sentyment. Odyn. Witam serdecznie. w tym dziale chciałbym przedstawić Wam prace graficzne autorstwa wielu znanych, cenionych grafików ze sceny komputerowej C64. Większość prac pochodzi z lat 1994-97, a więc z okresu największego rozkwitu sztuki komputerowej, coverowej na tym wspaniałym komputerze ośmiobitowym. Systematycznie dział będzie się powiększał, wybierając prace starałem się zamieszczać grafiki z którymi najbardziej się zżyłem, do których mam największy feeling i sentyment. Odyn.

Lista kontenerów

Ilość odsłon: 21708

Komentarze

worm

marzec 02, 2004 21:40

witam. cieszy mnie ze nie tylko ja pamietam te wspaniale czasy scenowania na c64 (ktory mam do dzisiaj). sam robilem grafike na komciu,równiez covery. milo tu powspominac :) pozdrawiam.