Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Emalgorzata Zakrzewska

Trochę o mnie: Wiek - odpowiedni. Robię - zamieszanie wokół życia. Na koncie - wysokooprocentowane doświadczenia.

Dołączyłam do serwisu ponieważ: "Nie ma takiej okoliczności, w której czytanie by szkodziło, a już przy pisaniu? Otóż przy pisaniu czytać należy jak najwięcej – utalentowanemu nie zaszkodzi, grafomana nie wyleczy" Jerzy Pilch

Ilość odsłon: 127194

Komentarze

Konto usunięte

2-4

grudzień 19, 2013 13:01

Florian, i tu się z Tobą nie mogę zgodzić, sorry, ale działasz histerycznie, a tego nie lubię.

grudzień 19, 2013 12:54

Konrad, wyluzuj :)
ani ja taka okrutna, ani Ty taki groźny.
A to o co się tu sprzeczamy - to już wcale nie wiem o co chodzi.
Wszyscy zgadzamy się co do jednego Paweł Podlipniak robi kawał dobrej roboty na tym portalu i chwała mu za to :)

Pozdrawiam wszystkich - idę ubierać choinkę :)

grudzień 19, 2013 12:53

Banowanie jest potrzebne- trzeba usuwać z portalu- bądź co bądź poetyckiego- trolli, szalejących bezmózgów, gimbusów wklejających wulgaryzmy, etc.
Ale ja nie o tym. Problem zaczyna się, gdy moderatorzy przekraczają swoje uprawnienia i kasują normalne posty. Wszyscy wiemy, co stało się z P. Leną Pelowską.
Moderator nie może nakładać kagańców dla normalnie rozmawiających, czy nawet sprzeczających się ludzi. Nie może działać według ,,widzi mi się" (jak to się pisze?? Widzimisię??).
Dlatego od dziś jestem za odebraniem uprawnień Pani Emałgorzacie.
Za zbytni rygoryzm.
(pewnie to skasuje, ale co tam- napisałem hehe)

Konto usunięte

2-4

grudzień 19, 2013 12:47

Ech, przesadzasz. Sprzeczasz się o rzeczy nieistotne. A o ban jest narzędziem, czasami nie da się inaczej. Łatwo się ocenia, nie będąc z drugiej strony, ale to już nie na temat. Florianie :)

grudzień 19, 2013 12:44

Małgorzato Południak- jedyna, co mnie boli, to nie świetny poeta Paweł Podlipniak, ani Jego komentarze, ale zbyt rygorystyczne podejście Moderatorów. W tym przoduje Pani Emałgorzata Zakrzewska. W banowaniu, kasowaniu, etc.
Niestety- nie mam jak z tym walczyć- chyba zaraz usuną mi konto za ,,zniewagi".

Konto usunięte

2-4

grudzień 19, 2013 12:42

Florian, nie podkręcaj atmosfery. To nie ma sensu. Pozdrawiam

grudzień 19, 2013 12:40

O ile Pani EMałgorzata pozwoli mi odpowiedzieć- przed szykującym się banem- ma Pan trochę racji. Ale mechanik konserwujący samochód przykłada do niego rękę. Tak samo programista do Poemy. Krytyk to inna bajka: komentuje Pan- więc nie ,,stoi z boku" ale bierze czynny udział w działaniu tego serwisu, krytykuje, bądź nie teksty. Więc nadal twierdzi Pan, iż nie jest ,,użytkownikiem"? Ja więc nazwać osoby zarejstrowane, komentujące na tym portalu?
Trzeci raz mówię: no dobrze, nie jest Pan SZEREGOWYM użytkownikiem. Spieramy się o banał.
........A teraz czekam na zbanowanie. Bo ośmielałem się pogadać z Panem. A chyba nie wolno.

Konto usunięte

2-4

grudzień 19, 2013 12:37

Florian, boli Cię coś, co nie powinno. Tak jak napisał Marcin, nikt do niczego nie zmusza, ani Pawła ani autorów. Nie wydaje mi się, że chodzi o pozycjonowanie osoby, tylko zrozumienie istoty, że Paweł zajmuje się w Poemie wytykaniem błędów w publikowanych tekstach, że tak łopatologicznie napiszę. I jak ktoś pisze do niego, żeby nie krytykował jego tekstów, albo żeby się nie wymądrzał jest dziwne, bo właśnie w tym celu tutaj jest. Pozdrawiam

grudzień 19, 2013 12:29

*permanentnego

grudzień 19, 2013 12:26

Treść komentarza została usunięta przez zamordystyczny reżim. Zero szans na - nawet kulturalną- dyskusję. A teraz daj mi, Pani Emałgorzato- bana. Bo śmiałem wziąć udział w czysto kulturalnej polemice. No proszę. Zbanuj za grzeczną wymianę zdań.
Na tydzień, dwa, miesiąc... A wiedz, że nie wrócę, że takie działania skutecznie mnie odstraszą.
Już dość mnie ośmieszyłaś- czerwony wpis zamiast kulturalnego komentarza świadczy, że poprzednio ,,naszczekałem". A byłem grzeczny, spokojny.

Zatem- -proszę o bana pernamentnego.