Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Tomasz Larczyński

Ilość odsłon: 5081

Komentarze

Konto usunięte

2-1

listopad 07, 2009 00:33

"(Co nie zmienia faktu, iż "obojętnośćią" pisze się przez "-ścią")." No kurczę proszę sobie wyobrazić, że znam zasady ortograficzne języka polskiego, i nie trzeba było mi tłumaczyć jak dziecku. Ot, literówka. Niemniej serdecznie dziękuję, się kłaniam. Serdeczności.

listopad 06, 2009 08:18

Dzięki za komentarz. A co to jest talent? [ona się wyraźnie zawstydziła]

Konto usunięte

2-1

wrzesień 30, 2006 22:05

Jesteś najwyraźniej wyjątkowo uprzedzony do masochistów... Dyskryminacja...

maj 31, 2006 01:17

Twoje opinie mnie zaciekawiły. Przeczytałam kilka twoich wierszy... Chwilowo wstrzymuję się z komentarzami - bo jestem nieco zmęczona "rutyną codzienności" (jak to mawiał R.Wojaczek). Muszę do nich wrócił, gdy będę "w pełni sił"... W każdym razie - interesujące. Proszę, abyś w tzw. wolnej chwili zajrzał na stronę: http://dirae.blog.onet.pl . Jestem ciekawa twoich opinii. (jednak proszę byś wysyłał je na e-mail: [email protected] , gdyż na blogu mam ograniczoną ilość miejsca)... Z góry bardzo dziękuję. ....i czekam na komentarze, uwagi, rady. :o) Z wyrazami szacunku: Dirae [Mada]

Konto usunięte

2-1

maj 29, 2006 08:06

Hmm, Edi...................kiedyś dawno temu.............też Ich słuchałem..................Serdecznie Pozdrawiam!

marzec 18, 2006 01:32

Zapadło mi w pamięć pewne określenie poezji (odnosiło się ono do twórczości Czechowicza) - "nieśpiewna muzyczność" - wypowiadając się na temat Pana utworów, mogłabym je zapożyczyć i użyć - takie we mnie gra odczucie. Panie Tomaszu - tworzy Pan coś naprawdę wartościowego. pozdrawiam i życzę powodzenia. Małgorzata

quirk

marzec 17, 2006 09:15

no tak. ładny obrazek :)

marzec 16, 2006 19:21

dziekuje za opinie

marzec 14, 2006 12:53

Właściwie bym się z Panem zgodził, jak sam tytuł głosi to jest hum... utwór, bo nie odważę się nazwać go wierszem, a jednak zaliczę do poezji; kontekstowy i bez znajomości pewnych faktów jest bez sensu. Ale muszę oponować, gdyż data oznacza zakończenie "obróbki", a nie utworu. I tu zakończę nie wgłębiając się w techniki mojego, wybaczy Pan, warsztatu. Pozdrawiam serdecznie, nie chowam urazy, wręcz bardzo się cieszę, że mnie 'tu' jakiś konstruktywny komentarz spotkał :]. P.S. Ten wiersz, to stanowczo za wcześnie po wydarzeniach, ale z potrzeby serca i nerw. Jeszcze raz pozdrawiam.

marzec 14, 2006 00:48

Ale wciąż mylisz miejsce dyskusji. Jak również nie przyswoiłaś sobie pewnych form oficjalnych w komunikacji. Finito, z ludźmi poniżej pewnego poziomu cywilizacyjnego nie rozmawiam.