Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Self-MadeWolf

Trochę o mnie: "Jesteś gruboskórnym, jasnowiedzącym, może bardzo młodym człowieczkiem, który lubi drażnić. Otóż, nie czytam Twoich pisadeł i nie zamierzam ich komentować. Admin powinien coś z Tobą zrobić. To pewne. "

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Because God told me to do it.

Ilość odsłon: 20136

Komentarze

sierpień 26, 2011 20:06

Enigma...jak najbardziej znam...to może tak coś z polskiego show...rzuć pierwszy...a lodówka...no cóż Wilk zgłodniał ale owieczka cała...Neftys...nie posiada lodówki ;)

sierpień 26, 2011 19:37

Najlepsze w tym zdjęciu z oczami jest to, że nie jest poprawione...ale nie napiszę jaką wtedy miałam minę to jest taż dobre...a dlaczego Ty się zasłaniasz kobietą...mało kobiecą...ociekającą...?To jeszcze ciekawsze...a podejrzenia niech kiełkują też miewam...pewne...podejmiesz rękawicę?

sierpień 26, 2011 18:54

Pewnie, że lepiej późno niż wcale...zaciekawi mnie tytuł polecany przez Ciebie i urywki w pośpiechu przeczytane...lubię czytać "Charaktery" a zatem tematy pokrewne...co do muzyki...nie znałam tych Pań...ale posłuchałam trochę i nie powiem...fajne jednak Mara Hruby jakoś chyba najlepsza z nich wszystkich w mojej skromnej opinii i z tych urywków ich twórczości, które posłuchałam sobie...a "Erę" znasz?http://www.youtube.com/watch?v=FQAY_za79BM http://www.youtube.com/watch?v=vLHleQ5BI3o Ale to przecież nie wszystko...a co do zdjęć...to nie są rewelacyjne...jak i wiersze...mam już zawód...którego bym nie zamieniła...ale trzeba mieć hobby :):):) Pozdrawiam "Wilczą kurtuazję" i Ciebie....:):):)

sierpień 24, 2011 08:50

bardzo się cieszę, że moje 'kwaśne mleko' tak Ci smakowało. pozdrawiam :)

sierpień 23, 2011 23:08

No nie powiem, ciekawe...poczytam...ale każdy z nas próbujących (mam tu na myśli siebie i siebie podobnych, nikogo ponad to) coś napisać musi być po prostu dociekliwym obserwatorem...http://www.youtube.com/watch?v=zXZj4O5T25I...miłe dla ucha...pozdrawiam :)

sierpień 23, 2011 22:03

Podobno...podobno też trudno spamiętać wszystkie swoje życiowe role i maski i najłatwiej być sobą a i tak wszyscy się pocimy w swoich kostiumach na wyrost...nieśmiało pozdrawiam :)

sierpień 22, 2011 21:50

Witam! Dziękuję za wizytę na mojej stronie i opinię o odbiorze mojego tekstu. Pozdrawiam Zbigniew M.

sierpień 22, 2011 18:58

Hm...tak patrzę na ten Twój avatar...pamiętając jeszcze poprzedni...czytam Twoje komentarze...i układa mi się w całość...ukryta dobrze wrażliwość...pozdrawiam :)

Konto usunięte

2-52-5

sierpień 21, 2011 14:20

mamy 21 wiek i coraz więcej pytań czeka na zadanie. dzięki za zostawienie trwalego śladu. xiaze

sierpień 19, 2011 13:13

Bardzo dziękuję. Pozytyw, czy negatyw - pozostawiam to w zawieszeniu, ciesząc się, że ktoś zechciał zajrzeć i chwilę się zastanowił.