Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: PaNZeT

Ilość odsłon: 15117

Komentarze

luty 19, 2017 20:04

Najpierw przeczytałam ten wiersz zamieszczony przez Ciebie na Forum w Offtopic, uznałam go za „szczególną” dedykację dla ZZDZICHA, ale że nie wywarł na mnie wrażenia – pozytywnego wrażenia (pomyślałam dziwnie pisze ten ZeT, może naśladuje?) więc z premedytacją nie komentowałam.
Nie czytałam również komentarzy (dopiero dzisiaj, przed chwilą)
Potem za jakiś czas (3-4 godziny) przeczytałam wiersz ZZDZICHA, nie wracając do czytania tego u Ciebie, pomyślałam o jakby plagiacie, stąd taki wpis komentatorski pod tekstem ZZ.
Tak, to prawda powinnam była uważniej przyjrzeć się wierszowi – teraz widzę: toczka w toczkę, to samo.
Dziękuję za wyjaśnienie – to ważne i na pewno nie tylko dla Ciebie.
Przyjmij ode mnie przeprosiny za pomylenie autora i że byłam taka głupia.
Pozdrawiam

grudzień 27, 2016 23:20

A nawet ciutkę dla Ciebie poprawiłem:

Zatem trzymaj się poeto
prosto idź byś szczyt osiągnął,
niech cię kij prostuje gruby,
lecz uważaj byś nie potknął
się o szalik nazbyt długi.

grudzień 27, 2016 23:07

Zatem trzymaj się poeto
prosto idź byś szczyt osiągnął,
niech cię kij prostuje długi,
lecz uważaj byś nie potknął
się o szalik nazbyt długi.

grudzień 27, 2016 22:57

Kij pozwala mi się trzymać prosto, pomaga unikać skrzywień obsesji i fiksacji politycznych podobnych Twoim :)

grudzień 27, 2016 20:33

Zecie, też nie wiem "o co chodzi", ale odczytuję to jako komentarz do stanu zachodniej duchowości, pustki dewocji i produkcji dewocjonaliów. Tak to rozbieram.
Arkadiuszu, przykro mi że znieważyłem Twoją świątynię, niestety jako poeta nie jestem dostatecznie wrażliwy, ale widzę, że masz (zdaje się) Zappę w awatarze, a kij w dupie. Może wyjmij to bąka puścisz i para z Ciebie zejdzie.;)

grudzień 27, 2016 20:06

- a ja myślałem, że znieważam polityków przy pomocy poezji ...

grudzień 27, 2016 20:03

Nikt się tu nie stanie celem redakcji w kontekście publikowanych treści (o ile nie naruszają regulaminu), ale warto przeanalizować stosowność puszczania bąków a) w toalecie b) przy stoliku restauracyjnym

W jednym z dwóch powyższych przypadków, w najlepszym razie wyjdzie się na dziwaka.

Zawsze widziałem to miejsce jako wolne od polityki, przynosząc ten szlam w progi świątyni poezji znieważacie ją.

grudzień 27, 2016 19:59

he he ... to nie jest przyzwoite i nie wiadomo o co chodzi ... a w moim obrazku wiadomo :)))

grudzień 27, 2016 19:55

Jeśli zastanawiasz się czy łączenie tych dwóch symboli jest przyzwoite to pozwól, że zaprezentuję Ci pracę Martina Kippenbergera:
http://www.artnet.com/Magazine/features/davis/Images/davis3-10-16.jpg

Poza tym świetny malarz z niego był. Jak ktoś oburzony powie, że trzeba propagować kulturę i sztukę, to niech wie, że Kippenbergerowi może zrobić.
Nie zawsze chodzi o piękno, czasem "brzydki" rysunek to też środek wyrazu, brzydotą można dobitnie wyrazić swój stosunek do czegoś. Także nie można się poddawać terrorowi dziewic z planety Poema, którym się wydaje, że tak dobrze wiedzą co się dzieje na zewnątrz i naprawdę w świecie sztuki, oraz, że wiedzą czym jest i na czym sztuka polega.

grudzień 27, 2016 19:48

Paweł - jeśli chodzi o memy, to mam na sumieniu sporo i to nawet fajnych - wszystkie na fb ... to dzieło, które usunąłem narysowałem w paintcie - trochę dłużej, niż kwadrans mi to zajęło ... zachciało mi się popolitykować, ale sam nie wiem, czy łączenie tych dwu symboli (orzeł i krzyż) w taki sposób, to przyzwoite, czy nie ... w każdym razie - mam takie refleksje, że Kaczor za cenę swoich ambicji jest w stanie upodlić cały naród, udając bogobojnego katolika ... no i tak mi wyszło ... ale skoro mam stać się celem dla szczątkowej co prawda, ale redakcji, to mówię pas :)))