Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Nazywam się: krzysztof

Trochę o mnie: Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, K.K. Baczyński, Norwid, Asnyk, Miłosz, Edward Stachura, J.R.R Tolkien, z każdego po trochę to poniekąd ja. Mieszkam w Kurowie i Berlinie

Dołączyłem do serwisu ponieważ: bo lubię grać na flecie

Ilość odsłon: 23498

Komentarze

styczeń 23, 2017 17:29

Krzysztof jeśli liczysz na długie szczęśliwe życie ze mną to sorry muszę Cię zmartwić ... daje nam dwa miesiące i zmieniam na tego ładnego w niebieskim kapelusie :-)

styczeń 23, 2017 16:36

Grzegorz, skoro sądzisz że to nie nadaje się na priv, to wyrażałbyś się chociaż jaśniej, bo nie mam zamiaru przed ludźmi świecić oczami i być spostrzegany jako jakiś zboczeniec, a i stawiasz Wiole w dość negatywnym świetle, robiąc z niej nie wiadomo kogo.
Bo tak to teraz wyszło że Wiola jest twoją żoną albo przynajmniej narzeczoną, a ja w perfidny sposób ci ją odbiłem, nie wiem w czym masz problem, skoro nawet nie znasz tej kobiety, co cie boli? że wyszła za mnie a nie za ciebie? no cóż, takie życie :) zazdrosny jesteś? o kogo? skoro wiesz że ja to wszystko w żartach biorę. Jesteś inteligentny facet więc nie rób z siebie nie wiadomo kogo.
Wiola kocha mnie, ja kocham Wiolę i będziemy żyć długo i szczęśliwie, aż nas śmierć rozłączy i musisz się z tym pogodzić :)
A obydwaj wiemy że twój pierwszy wpis z siekieryzadą w tle nie dotyczy mojego ślubu z Wiolą, ale na to już ci wcześniej odpowiedziałem, mam nadzieję że w dość jasny sposób

styczeń 23, 2017 14:59

Gdyby nadawało się na priv to tam by wylądowało, a z żartu zrobiłeś osobistą wycieczkę. Szkoda,.

styczeń 23, 2017 14:52

Kochanie zjem na mieście :-) miło że o mnie pomyślałeś :-) na noc nie wracam bo mi się nie opłaca :-) skoro i tak będziesz skonany... Listę zakupów masz na lodówce..

styczeń 23, 2017 14:43

No witaj moja śliczna żono, piękna kiecka, oj piękna :) no ale koniec tego raju, trzeba się otrząsnąć z tego snu pięknego i zejść na ziemię :)
Więc, w komórce masz dwa kilogramy ziemniaków, prosiłbym cię abyś je obrała i zagotowała, w lodówce jest kura, postaw ją na rosół, tylko najpierw oskubaj z pierza :) nie przesadzaj z przyprawami bo wczoraj zupa była za słona! :) pod schodami jest miotełka i szufelka, to mogłabyś pozamiatać, chociaż tak z grubsza, ja wrócę późno, wyjebany jak koń po westernie, więc raczej nie spodziewaj się bara, bara :)

styczeń 23, 2017 13:11

" Pacz" Pacz" :) jaką cudną piosenkę znalazłam:) i pochwal w końcu moją kieckę!

https://www.youtube.com/watch?v=QVBTEDNCUpw

styczeń 23, 2017 07:27

chciałam zostawić Krzysiu piosenkę ale widzę że tu hmmm na siekiery poszło:)

masz:)

https://www.youtube.com/watch?v=TQTxtGPfuUc

styczeń 23, 2017 02:10

opowiem ci krótką historię, pewien ktoś zakochał się w pewnej kobiecie, a oto koniec tej historii której możesz się domyślić Krzysztofie:
"otworzył drzwi, w ręku topór piętnastka
-Ty - wskazał palcem pana młodego - wychodź, idziemy się rąbać na siekiery."

dawno temu rzuciłem w twarz rękawicę, ale teraz? bierz siekierę i idziemy do lasu

styczeń 22, 2017 23:52

Słoneczko moje kochane :-) zerknij na sukienkę... może być?

styczeń 22, 2017 23:22

Przez Ciebie muszę zdjęcie profilowe " Gupku" jeden! zmienić :-)