Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Jan Kuff

Trochę o mnie: Mam 30 lat. Nie mam osiągnięć. Od zawsze coś kiedyś pisałem a później jakoś to przerwałem. Dzięki koledze poznanemu w Wielkiej Brytanii wróciłem do tego co zawsze sprawiało mi przyjemność czyli do zabawy ze słowem a przede wszystkim pisania tekstów do piosenek różnego gatunku. Zaczytuje się w Thomasie Mannie oraz Salmanie Rushdie. Sam po poezję sięgam rzadko ponieważ jestem trochę starodawny a teraźniejsza twórczość nie zawsze do mnie przemawia. Lubuje się w prostocie i ona chyba najbardziej mnie definiuje.

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Najbardziej interesuje mnie w tym momencie bezstronna krytyka moich prac. Nie zależy mi na publikacji. Zależy mi na opinii, która wskaże mi gdzie jestem i pokaże co muszę zrobić by dotrzeć do upragnionego celu.

Ilość odsłon: 494

Komentarze

Nie znaleziono żadnych komentarzy.