Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Luxian

Trochę o mnie: Mam 19 lat. Interesuję się ludźmi - to jedyne zwierzęta, które mają na tyle inteligencji, aby zrozumieć, że są głupie - idealny materiał poznawczy, czyż nie? A poza tym, jestem ironicznym nihilistą o poglądach tradycyjnych, który kocha podróże, naukę języków obcych i wszelkie formy sztuki :)

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Pragnę publikować wiersze ,,reagujące" na bieżące i wciąż aktualne tematy - te uniwersalne, jaki i takie, które wypływają niejako wprost z naszej ludzkiej natury. To troska o człowieka i jego człowieczeństwo. Wszystkie utwory to ,,Wiadomość z ostatniej chwili" - a przecież nie każda wiadomość bywa dobrą nowiną, prawda?

Ilość odsłon: 358

Komentarze

Nie znaleziono żadnych komentarzy.